Ford Cargo’da Şubat ayı boyunca 100.000 TL, yüzde 0 faiz, 12 ay vadeli kredi fırsatı..

Türkiye otomotiv sektörünün 10 yıldır üst üste pazar lideri olan Ford Otosan; şantiyelerin yıldızı Ford Cargo 6×4, 8×4 serisi damper ve mikser araçlar ile 6×2 ve 8×2 cerli damper araç sahibi olmak isteyenlere, 100.000 TL’lik krediyi sıfır faiz ve 12 ay vadeyle kullandırıyor.

 360 PS/1400 NM gücündeki güçlü ve ekonomik Ecotorq motoru, mandallı tip konforlu şanzımanı, 10 mm 500 MPa gücündeki sağlam şasisi, standart olarak sunulan klima ve 2 yıl sınırsız km garantisi gibi rekabetçi özellikleriyle öne çıkan Ford Cargo Yeni İnşaat Serisi; inşaat, hafriyat, maden ve beton firmalarının beklentilerini en yüksek şekilde karşılıyor. Rahat vites geçişleri, kolçaklı koltuk, artırılmış kabin içi konfor ve üstyapıyı görme imkanı veren yeni arka camıyla sürücülerin işlerine odaklanmasında kolaylık sağlarken, iş sahiplerinin kârlarını artırmasına olanak tanıyor.

 Hem iş sahibini hem sürücüsünü mutlu eden Ford Cargo Yeni İnşaat Serisi, Ford Otosan İnönü Kamyon Fabrikası’nda üretiliyor ve Rusya, Türki Cumhuriyetleri, Doğu Avrupa, Afrika ve Ortadoğu’da dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine ulaşıyor.