Ford servislerinde 5 yaş ve üzeri araçlara yüzde 18 KDV hediye.

“KDV Bizden” kampanyası ile binek, hafif ve orta ticari araçlarına Ford yetkili servislerinde periyodik bakım veya mekanik onarım işlemleri yaptıranlar, yüzde 18 KDV indirimi alıyor. Kampanya ile ayrıca World’e 10, Bonus ve Maximum karta isepeşin fiyatına 8 taksit fırsatı sunuluyor.

 Uzman servis hizmeti ile sorunsuz ve güvenli bir sürüş sağlamayı hedefleyen Ford, Mart ayında başlattığı “KDV Bizden” kampanyasıyla, 5 yaş ve üzeri tüm Ford marka binek, hafif ve orta ticari araç sahiplerine, Ford servislerinde periyodik bakım ve mekanik onarım harcamalarında yüzde 18 KDV indirimi yapıyor.

 30 Nisan 2012 tarihine kadar sürecek kampanya ile Ford araçlarda periyodik bakım veya mekanik onarımın yanısıra, antifiriz ve araç sıvı seviyeleri; akü, fren sistemleri, lastik basıncı ve diş kontrolleri, cam silecekleri, kalorifer ve rezistanslar gibi aksamlarda da ihtiyaçlar indirimli olarak karşılanacak.

 “World’e 10, Bonus ve Maximum karta peşin fiyatına 8 taksit” fırsatı ile sunulan “KDV Bizden” kampanyası, 30 Nisan 2007 ve öncesinde satılan Ford araçları kapsıyor.