KARSAN 2.KOCAELİ TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI FUARI’NDA J10 VE BREDAMENARİNİBUS MODELLERİYLE BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Karsan 11 – 13 Haziran tarihleri arasında İzmit’te gerçekleşen Toplu Taşıma Fuarı’nda J10 16+1 Turizm, 12+1+1 Engelli Erişimli, BredaMenarinibus 12 m Avancity L CNG ve Vivacity M 9.4 m dizel modellerini sergiledi.

Karsan, Kocaeli Fuar Alanı’nda gerçekleştirilen 2. Toplu Taşıma Araçları Fuarı’na katıldı. 11-13 Haziran tarihleri arasında düzenlenen fuarda 200 m2 stand alanında, Karsan J10 16+1 Turizm, 12+1+1 Engelli Erişimli, BredaMenarinibus 12 m Avancity L CNG ve Vivacity M 9.4 m dizel modelleri sergilendi.

Karsan güvencesiyle 2010 yılından bu yana Bursa’da üretilen, Kocaeli’nin yanısıra, ihraç edildiği İtalya’da ve Avrupa’da birçok ülkede hizmet veren BredaMenarinibus’lar ilgiyle karşılandı. Temmuz 2012’de tüm Türkiye’de devreye alınacak yasanın getirdiği toplu taşıma araçlarına engelli erişimi zorunluluğunu karşılayan Karsan J10 12+1+1’ler ise Kocaeli 2. Toplu Taşıma Araçları Fuarı’nın en dikkat çeken araçlarından biri oldu.

Fuarda Karsan’ı, hafif ve orta ticari araçlardan sorumlu ve Satış ve İhracat Müdürü Selim Aydınlıoğlu, Otobüs Satış Müdürü Rüştü Başargan, ilgili yöneticiler ve Karsan yetkili satıcıları temsil etti. Fuar sırasında bölge kooperatifleri ile güçlü bağlantılar ve olumlu ilişkiler kuruldu.

Kısaca Karsan Pazarlama

Karsan’da başlayan “Değişim” sürecine paralel olarak Şubat 2009’da kurulan Karsan Pazarlama A.Ş. Karsan, Hyundai Truck ve BredaMenarinibus markalarının pazarlama, satış ve satış sonrası hizmet faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kıraça Holding’in en yeni iştirakı olan Karsan Pazarlama, Türk Otomotiv Sanayinde 45 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren Karsan’ın engin otomotiv tecrübesini, yurt geneline yayılmış toplam 121 yetkili satıcı ve servis noktasıyla hizmet alanına aktarıyor. Üstün hizmet anlayışını benimseyen Karsan Pazarlama, müşterisininin yanında olarak beklentilere hızlı ve etkin cevap veriyor. Karsan Pazarlama, hafif kamyon sınıfında 2007 yılında tanıttığı Hyundai Truck HD Serisi araçları ve pazarlama faaliyetine 2010 yılı son çeyreğinde başladığı İtalya’nın önde gelen otobüs markası BredaMenarinibus’ın ihracatı ve kamu satışlarından da sorumludur.