KARSAN GÜVENCESİYLE ÜRETİLEN HYUNDAI TRUCK’LAR 8. TRABZON OTOMOTİV FUARI’NDA SERGİLENİYOR

Karsan ve yetkili satıcısı Hasanbaşoğlu; Karsan üretimi HD75 Kısa ve HD75 150 PS araçlarını 8. Trabzon Otomotiv, Ticari Araç ve Yan Sanayi Fuarı’nda sergiliyor.

Karsan, Trabzon yetkili satıcısı Hasanbaşoğlu ile Trabzon Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleştirilen 8. Trabzon Otomotiv, Ticari Araç ve Yan Sanayi Fuarı’na katıldı. 5-10 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen fuarda 150 m2 açık stand alanına sahip olan Karsan, HD75 Kısa ve HD75 150 PS araçlarını sergiliyor. Karsan güvencesiyle üretilen Hyundai Truck’lar Trabzon ve Karadeniz bölge sakinlerinin beğenisine sunuluyor. Özellikle sunduğu alternatifli üstyapı olanakları ve katı atık toplama aracı olarak elde ettiği sınıf birinciliğiyle dikkat çeken Hyundai Truck’lar her sektörden yük taşımacılara çözüm üretiyor.

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren tüm binek ve ticari araç üretici, distribütör ve otomotiv yan sanayi firmasının katıldığı fuarda ilgiyle karşılanan Hyundai Truck standı 10 Haziran’a kadar müşterilerini ağırlamaya devam edecek