MAN’dan orijinal yedek parçada yılın kampanyası.

Yaşam boyu güvenilir iş ortaklığı sloganıyla, kalite ve güvenceyi satış sonrası hizmetlerine de yansıtan MAN, 5 Haziran- 5 Ağustos 2012 tarihleri arasında orjinal yedek parça kampanyası düzenliyor.

 MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Yedek Parça Bölümü’nün müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak Petrol Ofisi ve İş Bankası‘nın işbirliğiyle gerçekleştirdiği orijinal yedek parça kampanyası, MAN Yetkili Servisleri’nde başladı. Gerçekleştirdiği kampanyaları müşterilerinin beklentileri doğrultusunda büyüten MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Bölümü, bu yeni kampanya ile birlikte cazip fiyat avantajları sunuyor.

 Yüzde 10 akaryakıt hediyesi ve 6 taksit imkânı

 MAN – Petrol Ofisi – İş Bankası işbirliği ile gerçekleşen “MAN orjinal yedek parça kampanyası” kapsamında, MAN ve NEOPLAN araç sahipleri, İş Bankası kredi kartıyla yetkili servislerden yapacakları her 500 TL’lik orijinal yedek parça alışverişi için Petrol Ofisinden 50 TL değerinde akaryakıt hakkı kazanıyor. 5 Ağustos 2012 tarihinde sona erecek kampanya, aylık üst limit 1000 TL’lik orijinal yedek parça alışverişi ile sınırlı olacak.

Uzun vadede orijinal parça her zaman daha avantajlı

 Kampanya ile ilgili bilgi veren MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Can Cansu, “Satış sonrası hizmetler konusunda müşterilerimize olan desteğimizi her zaman sürdürüyoruz. Müşterilerimizin orijinal MAN parçası kullanarak uzun vadede avantaj sağlamalarını hedefliyoruz. Araca tam uyum sağlayan orijinal parçaların dayanıklı ve uzun ömürlü olması, birçok yönden tasarruf sağlamaktadır. Ayrıca aşınan parçalar dışındaki 1 yıllık garanti süresi orijinal parça kullanımını avantajlı hale getiriyor“ dedi.

 MAN kullanıcılarına cazip fırsatlar sunmak için kampanyayı Petrol Ofisi ve İş Bankası işbirliğiyle gerçekleştirdiklerini vurgulayan Cansu, “İş ortaklarımızla birlikte müşterilerimiz için çok cazip şartlar sağladık. Müşterilerimiz orijinal parça kullanarak hem taksit avantajından faydalanırken akaryakıt hediyesi kazanacaklar. Tüm bunların yanı sıra orijinal yedek parça kullanma ayrıcalığına sahip olacaklar” dedi.

 MAN Türkiye’nin de dahil olduğu MAN Truck & Bus, MAN Grubu’nun en büyük şirketidir ve dünyanın önde gelen uluslararası ticari araç üreticilerindendir. 2011 yılında 34.000’e yakın çalışanı ile şirket, 77.600 kamyon ve 5.700 adet otobüs satışı gerçekleştirerek MAN ve NEOPLAN markalarıyla 9 Milyar Avro ciro elde etmiştir.