Opel Kale, Keşan’dan sonra Edirne Merkez’de Yeni Plazası ile Hizmete Girdi.

Opel Kale, Keşan’dan sonra Edirne Merkez’de Yeni Plazası ile Hizmete Girdi

Opel’in, “müşterisini en çok sahiplenen marka olmak” şeklinde özetlediği müşteri ilişkileri felsefesini hayata geçirecek bir bayisi daha oldu.
Edirne Keşan’da 1994’te açılan Opel Kale’den sonra Kale Grubu bir Opel Plaza’yı da Edirne Merkez’de faaliyete soktu. 400 m2 showroom, 450 m2 mekanik servis, 800 m2kaporta-boya ve 200 m2 yedek parça alanı ile toplamda 1850 m2‘lik bir alanda hizmet verecek olan Kale’nin açılışına Edirne Milletvekili Sn. Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Edirne Valisi Sn.Gökhan Sözer, Edirne Belediye Başkanı Sn. Hamdi Sedefçi ve Opel Türkiye Genel Müdürü Sn. Özcan Keklik katıldılar.
Özcan Keklik, yaptığı açılış konuşmasında; “Kale Grubu, yeni ve müşteri odaklı tesislerinde temiz, güvenilir, hızlı, verimli ve sektörümüzde liderlik yapacak servis standartlarıyla örnek teşkil edecekşekilde Opel markamızı temsil etmeye devam edecek ve otomotiv sektörünün büyümesine katkı sağlayacaktır” dedi.

 Opel Kale Genel Müdürü Ali Osman Kale ise Edirne’de bulunan diğer iştirakleri ile birlikte toplam 130 kişiyi istihdam etmenin ve Edirne’nin otomotiv sektöründeki konumunu güçlendirmeye katkı sağlamanın gururunu yaşadıklarını söyledi.