Skoda Fabia Sahibi Olmak İçin Bu Fırsat Kaçmaz.

Skoda, en çok satan modelleri arasında yer alan Fabia için kaçırılmayacak kredi kampanyaları başlattı. Mart ayı boyunca sürecek Kampanya da Fabia sahibi olmak isteyenler için birbirinden cazip fırsatlar sunuluyor.

 Skoda, herkesi otomobil sahibi yapmak amacıyla düzenlediği kampanyalara bir yenisini daha ekledi. En çok tercih edilen modelleri arasında yer alan, tasarruf ve konforu bir arada sunantüm Fabia modelleri için, VDF – Skoda Finans işbirliği ile yeni bir kampanya başlattı.

 Tüm Skoda Yetkili Satıcılarında geçerli olacak kredi kampanyasında, Fabia sahibi olmak isteyenler Skoda Finans’tanyüzde 0.99 faiz oranıyla kredi kullanabiliyorlar.

 Skoda Fabia’nındiledikleri modeline 29.000 TL’den başlayan kampanyalı fiyattansahip olacak ve bu kampanyalı fiyat üzerindenyüzde0.99 faiz oranı fırsatından yararlanabilecekSkoda müşterileri, araç bedelinin yüzde 90’ına kadar kredi kullanabilecekler. Kredilerinin geri ödemesinde ise 60 aya kadar varan uzun vade seçeneklerinden yararlanabilecekler.

 Fabia’da fırsat seçenekleri

 Skoda, Fabia sahibi olmak isteyenler için birbirinden cazip fırsatlar sunuyor. Skoda’nın “Çift Sigorta Paketi” uygulamasından yararlanmak isteyen Fabia müşterileriise 60 aya varan uzun vade seçeneklerinde kullanacakları kredi içinyüzde0.94 faiz oranı fırsatından yararlanabilecekler.