TGS Yer Hizmetleri A.Ş. ISUZU NOVO’yu tercih etti.

ATATÜRK HAVALİMANI’NDA VIP ve CIP YOLCULARINI ISUZU NOVO’LAR TAŞIYACAK

TGS Yer Hizmetleri A.Ş. Atatürk Havalimanı’ndaki VIP ve CIP yolcu taşımacılığı filo yenileme çalışmasını, Anadolu Isuzu’nun NOVO otobüsleriyle başlattı. Anadolu Isuzu İstanbul Yetkili Araç Satış Bayi Çetaş Otomotiv tarafından satışı gerçekleştirilen araçlar, VIP ve CIP yolcu taşımasında kullanılacak.

 10 adet NOVO Apron Aracacı Atatürk Havalimanı’ndaki TGS tesislerinde düzenlenen törenle teslim edildi.  Törende Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, Satış Müdürü Efe Yazıcı,  Otobüs Satış Şefi Onur Çetinkaya ile ÇETAŞ Otomotiv Temsilcileri de hazır bulundu.

 TGS çalışanlarının da büyük bir coşkuyla katıldığı teslim töreninde ilk konuşmayı TGS Yer Hizmetleri A.Ş., Genel Müdürü Bayram Özçelik yaptı. Teslim aldıkları 10 adet NOVO Apron aracının VIP ve CIP yolcu taşıma filosunun ilk adımı olduğuna işaret eden Özçelik şöyle konuştu:

“Yenileme çalışmalarımızın ilk adımını Anadolu Isuzu’nun NOVO apron otobüsleri ile attık. Tamamen bizim istediğimiz kalite ve özelliklere sahip araçlarımızla uluslararası meydanda uluslararası bir markanın Türkiye’de üretilen otobüsleriyle Apron servisi vereceğiz. Bize yardımcı olan Anadolu Isuzu’ya ve Çetaş Otomotiv’e teşekkür ederiz.“

 Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay da yaptığı konuşmada şunları söyledi;

“Rakiplerine göre daha üstün özelliklere sahip NOVO’lar Türkiye’de üretilen tamamen yerli kalitesi tartışılmaz bir dünya markası otobüstür. Bu otobüslerimizin uluslararası havalimanında VIP ve CIP yolcularının hizmetinde olması bizim içinde büyük bir mutluluk.”

 Konuşmaların ardından Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, TGS Genel Müdürü Bayram Özçelik’e araçların sembolik anahtarını verdi. Tören, protokolün VIP ve CIP yolcu taşımacılığında kullanılacak NOVO otobüs ile apronda attığı turla sona erdi.