VİKO’NUN DA TERCİHİ CADDY OLDU!

Türkiye’nin elektrik sektörünün lider kuruluşlarından Viko’nun da tercihi Volkswagen Ticari Araç oldu. Şirket 70 bayisi için Caddy’yi seçti. 

Ülkemizde elektrik anahtarı ve prizi sektörünün öncü firmalarından Viko, bayileri için Volkswagen Ticari Araç’ı seçti.  Viko, Türkiye çapındaki bayilerin kullanacağı 70 Caddy’yi teslim aldı. Volkswagen Ticari Araç modellerini tercih etmelerinin ardında satın alım, servis ve bakım gibi giderleri kapsayan kullanım maliyetlerinin uzun vadeli ele alınmasının belirleyici olduğunu belirten Viko Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dağbaşı, bayilerinin en iyisine layık olduğunu söyledi. Volkswagen Ticari Araç Genel Müdürü Kerem Güven ise, Viko’nun geniş hedefleri olan bir şirket olduğun bu hedeflerini gerçekleştirme yolunda ise en iyi yol arkadaşlarının Caddy olacağını söyledi. Güven, “Dünyada yapılan araştırmalarda Volkswagen Ticari Araç yerine rakiplerimizi kullanan sürücülerin bile hayallerini Volkswagen süslüyor.” diye konuştu. 

Cady standart ekipmanlarıyla fark yaratıyor

Viko’nun da tercihi olan Caddy, Türkiye’de hafif ticari araç sınıfında segmentinin en bepenilen modeli… Standart olarak sunduğu ilave ekipmanlarıyla hem sürücü hem de yolcu güvenliğinde fark yaratıyor. 1,6 TDI motor seçenekleriyle satılan Caddy çok daha sessiz oluşu ve düşük yakıt tüketim değeriyle de dikkat çekiyor. Trendline ve Comfortline olmak üzere iki farklı donanım seçeneğiyle sunulan Caddy, ESP’nin standart olarak sunulduğu ilk ticari araç olma özelliğine sahip.  7 ileri DSG şanzımanı ve Yokuş Kalkış Desteği seçeneğini de sunan tek ticari araç olan Caddy’nin 102 PS  güce sahip TDI motoru, 100 km’de 5,2 litre gibi düşük yakıt tüketimi değeriyle öne çıkıyor. Caddy’nin 5 koltuklu versiyonu tavana kadar yüklendiğinde, 3,030 litreye varan bir yük kapasitesi sağlıyor.