Goodyear Alan Filolar Kazanıyor!

Goodyear alan filolar, Samsung akıllı cep telefonu ve Samsung Tablet PC kazanıyor.

 Goodyear 8 Mart’ta başlayan ve filolara yönelik hazırladığı kampanyasıyla, 20 adet kamyon lastiği alan filoya Samsung akıllı cep telefonu,

40 adet lastik alan filoya ise Samsung Tablet PC hediye ediyor…

 110 yılı aşkın süredir dünyanın en büyük lastik üreticilerinden Goodyear, 8 Mart – 31 Mayıs 2012 tarihleri arasında, filo satış promosyon kampanyası kapsamında 20 adet Goodyear marka kamyon lastiği satın alan filoya, dünyanın prestijli teknoloji markalarının başında gelen Samsung’un akıllı cep telefonu Samsung Ace S5830, 40 adet alım yapan filolara ise Samsung Galaxy TAB P7510 Tablet PC veriyor.

 Goodyear filo satış promosyon kampanyasında filolar, bayilerden temin edecekleri kullanıcı kodu ve şifreyi kullanarak siparişlerini GoodyearBenimle.com websitesi üzerinden sisteme girebilecekler ve puan takibi ve hediye seçimini internet sitesi üzerinden yapabilecekler. Kampanya sadece Goodyear fiyat listesinde yer alan 19.5¨, 20¨, 22.5¨ ve 24¨ jant lastik alımlarını kapsarken, doğrudan satış yapılan filo bayileri, treyler üreticileri ve ihalelere yapılan satışlar kampanya kapsamı dışında olacak.

 Goodyear yeni teknolojileri ve ürünleri ile her zaman lojistik sektörünü destekleyecek

Goodyear Lastikleri T.A.Ş. adına kampanya ile ilgili açıklama yapan Ticari Lastikler Pazarlama Müdürü Faruk Uslu, “Biz Goodyear olarak lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmalara her zaman destek olmayı ve onlar için üstün özellikli ürünler geliştirmeyi misyon edindik. Ticari lastiklerde artan kilometre performansıyla yakıt tasarrufu, sırt tasarımında yapılan iyileştirmelerle frenleme yeteneğini artırma, gürültüyü azaltma, özel dokuyla zorlu koşullarda çalışan araçlarda dış etkenlerden kaynaklı kesilme, delinme gibi durumları engelleme ve yeniden kaplanabilirlik gibi özelliklerle üstün teknolojiler geliştirdik. Goodyear, kuruluşundan bu yana olduğu gibi, bundan sonra da gerek tüketicisine sunduğu ürünler gerekse satış sonrası hizmetleriyle lojistik sektörü müşterilerinin daima yanında olacaktır” dedi. Uslu sözlerini “Bu çalışmalarımızın ardında yatan en önemli unsur; ürün ve teknoloji gelişiminde uzun yıllara yayılan yatırımlarımız sonucu ulaştığımız kalite ve güvenilirliktir. Goodyear olarak, bu kampanya ile dostlarımıza bize duydukları güven için teşekkür ediyoruz” diyerek tamamladı.