Shell’in Kadınlara 8 Mart Sürprizi.

 Kadın müşteriler, Shell istasyonlarında çiçek ve çikolatayla ağırlandı

Shell & Turcas, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle kadın müşterilerine renkli bir sürpriz hazırladı. Shell istasyonlarına gelen kadın müşteriler, Dünya Kadınlar Günü için özel hazırlanan afişlerle karşılanarak, kendilerine bazı istasyonlarda çiçek ve çikolata sunuldu.

Türkiye’nin En Beğenilen Akaryakıt Şirketi* Shell & Turcas, kadın müşterilerinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamak amacıyla istasyonlarını özel olarak hazırladığı mesaj ve afişlerle donattı. Tüm müşterilerine her zaman eksiksiz hizmet vermeyi ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamayı ilke edinen Shell, tüm dünyada çeşitli etkinlikler ile kutlanan 8 Mart için özel olarak hazırladığı afişlerde “Yapılan Her Yolculuk Varlığınızla Daha Değerli” ve “Her yolculukta yanınızdayız, Dünya Kadınlar Gününüzü Kutlarız” mesajlarına yer veriyor. Çeşitli Shell istasyonlarında kadın müşterilere ayrıca karanfil ve çikolata da sunuldu.

 *Aylık iş ve ekonomi dergisinin her yıl düzenlediği araştırmada Shell & Turcas, iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin oylarıyla 9’uncu kez “Akaryakıt Sektörünün En Beğenilen Şirketi” seçildi.